ICYNENE®
je bezpochyby nejlepší tepelná izolace na světě. Prokazatelně.

Tepelená izolace ICYNENE je díky otevřené buněčné struktuře difúzně otevřená. Dokáže „dýchat“ a propouští tak vzdušnou vlhkost včetně škodlivých látek ven z domu.

Díky extrémně nízké nasákavosti nepotřebuje parozábranu a tím významně omezuje vznik rizika plísní, bakterií a zamezuje šíření alergenů.

Nejrozšířenějším způsobem aplikace tepelné izolace ICYNENE je nástřik mezi krokve na difúzní fólii.

Izolace ICYNENE vytváří zcela kompaktní neprůvzdušnou vrstvu. Vzniklá bariéra zabraňuje proudění horkého vzduchu do interiéru a vytváří tak účinnou ochranu střešní konstrukce před přehřátím.

V noci, když slunce přestane hřát, nevyzařuje díky difúzní otevřenosti izolace teplo do interiéru a vy a vaše děti můžete klidně spát v příjemném prostředí. Doporučujeme i větrat ale pouze v hodinách, kdy je vzduch nejchladnější.
Produktový list
PDF (1,2MB)

ICYNENE® H2Foam Lite


H₂Foam Lite je výrobek, jehož vlivem se název Icynene stal identickým se stříkanou pěnovou izolací nadstandardní kvality. Od roku 1986 je izolace používána již v tisících obytných domech, obchodních a provozních objektech, přičemž neměnně překračuje standardy tradiční izolace. Materiál se strukturou otevřených pórů a malou hustotou zaručuje řadu výhod, které pocítíte ihned i dlouhodobě.

Použití: střechy/podkroví, stěny, instalační šachty, obtížně přístupná místa. Obytné budovyProduktový list
PDF (1,2MB)

ICYNENE® H2Foam Lite Plus


H₂Foam Lite Plus je použitím a vlastnostmi stejný jako pěna H2Foam Lite.

Pěna H2Foam Lite Plus je jen se zvýšeným tepelným odporem, takže má větší tepelně izolační účinek.Produktový list
PDF (1,2MB)

ICYNENE® H2Foam Forte


H₂Foam Forte je tvrdá izolační pěna, je nepropustná pro vodní páry s velmi vysokým tepelným odporem. Hodí se pro aplikaci na nesavé povrchy a nejčastěji se používá pro tepelnou izolaci základů, podlah, sklepů, potrubí, chladících zařízení. Časté použití je ve sklepních prostorech se zvýšenou vlhkostí.

Použití: základy, podlahy, sklepy, potrubí, chladící zařízení.

Již 32 let nejlepší izolace na světě
Ceny nestřílíme od boku
Jsme profesionálové, ne kovbojové

K izolaci Vaší stavby přistupujeme profesionálě a zodpovědně od samého začátku. Nemusíte se o nic starat – pouze zavolejte, napište nebo jen zanechte kontakt a zbytek již nechte na nás. Nacenění není v ničem závazné a je kompletně zdarma.3 způsoby jak nás poptat

Zdravíme Vás kolego, vyplňte prosím jednoduchý formulář s definicí konstrukce a plochy a máme napůl hotovo.

Nic se neděje, žádný učený z nebe nespadl. Zkuste nám popsat svými slovy Váš požadavek a klidně přidejte fotografii.

Jak je ctěná libost. Abychom si našli vhodný čas, vyplňte nám prosím datum, čas a jméno (ať to není tak anonymní). Ozveme se přesně.Dnes a denně realizujeme

A naši zákazníci se nestydí pochlubit

Izolace rodinného domu
Šardice

Aplikace půdu do hřebene na volno, podkrovní místnosti na volno a šikminy na přesno, kleštiny a pozednice jsou kompletně zaizolovány.

Celá referenceIzolace podlah - Kyjov
Kyjov

Izolace je prováděna na podlahy v bungalovech, stojících na zemních vrutech. Aplikace je prováděna na přesno.

Celá reference